REFLEXOLOGIE pro děti do 2 let

15. 11. 2017

ČTVRTEK 7.12. 9.00-11.30 VE FAZOLI

Pořádá Michal Říha a Jitka Jaroušková

Pojďme se společně naučit, jak svým dětem pomoci od různých potíží prostřednictvím reflexní terapie nohou. Vše si můžete rovnou vyzkoušet na svém dítěti. Doporučujeme vzít s sebou i poznámkový blok.
Na kurzu se dozvíte:
úleva od bolesti
zklidnění dítěte
propojení spojení matka-dítě

Reflexní terapie ploskou nohy je stará metoda založená na poznatku, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla a to cestou nervových propojení.
Každou část lidského organismu lze ovlivňovat tlakem na různě velké plošky či body umístěné na plosce, prstech, nártech a v okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla. Reflexní terapií dokážeme jednak stimulovat, pokud orgán pracuje nedostatečně a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

Cena: 620 Kč (v ceně je zahrnuto lehké občerstvení )
Věk dítěte: 3 měsíce – 2 roky
Přihlášení a platební informace: Pro přihlášení použijte email rousalova@email.cz. Po potvrzení emailové přihlášky je nutné uhradit nevratnou zálohu 200 Kč – přesné informace obdržíte emailem.