Zahájení nového školního roku

17. 08. 2018

Vážení rodiče,

prázdninový provoz byl pomalý a klidný. V posledním týdnu již budeme všichni ve školce a ladit třídy pro nový začátek. V malé třídě bude prvních 14 dní probíhat zvykání dětí, docházka bude pravděpodobně každý den, ze začátku třeba jen půl hodiny až hodinu. Malou třídu má na starosti Eva a asistentka Katka.

Ve velké třídě budou děti již zvyklé a budou znát dobře režim školky, pro příchozí z malé třídy to však bude i tak nový krok, budou chodit přes velkou šatnu, objevovat nové pomůcky a sžívat se s větším kolektivem. Prvních 14 dní budeme mít ve třídě i Janu, která pak opět odjede na Montessori kurz a celý měsíc jí ve třídě bude zastupovat Bára. Verča bude ve třídě každodenně. V úterý budou mít děti jogu a po joze Angličtinu s Petrou. Na středu odpoledne jsme připravili setkávání s Babičkou.

V září zahájí provoz i nová školní třída. Bližší informace dostanou rodiče emailem, a na první schůzce, která proběhne v pondělí 26.8. v 15 hodin. V odpoledních hodinách budou mít děti možnost setkávat se s kamarády ze školky.

Také některé školní výlety mohou být spojené se školkou.

Během podzimu se určitě vypravíme na farmu Olešná, podívat se jak vše dozrálo a na nějakou další farmu, kde by děti mohly pozorovat zvířata.

Přeji Vám krásné dva závěrečné prázdninové týdny a těším se na setkávání v novém školním roce.

Za tým Fazolky a ZŠ Fazole Bára Brosková.